Ars Tattoo - Sklep ze sprzętem i akcesoriami do tatuażu

0 PLN

Aktualności

Arena Tattoo Gliwice, wydarzenie jakiego jeszcze nie było!

Arena Tattoo Gliwice, wydarzenie jakiego jeszcze nie było!

Arena Tattoo Gliwice, wydarzenie jakiego jeszcze nie było!

W dniach 28-29 Listopada 2020 roku, Body Mody wspólnie z Areną Gliwice organizuje wydarzenie pt. „Arena Tattoo Gliwice”. Pomimo nazwy wydarzenie nie będzie miało charakteru stricte tatuażowego, znanego z innych tego typu imprez w Polsce i za granicą.

Innowacja i nowatorstwo

Organizatorzy chcę zrealizować innowacyjną i nowatorską koncepcję wychodzącą poza utarte w branży schematy. Lejtmotywem listopadowego wydarzenia będzie człowiek, jego ciało oraz modyfikacje. Nie bez uwagi pozostanie także nauka z obszaru zdrowia i psychologii, począwszy od pielęgnacji, na zjawisku bólu skończywszy.

„Arena Tattoo Gliwice” będzie przestrzenią, gdzie każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Celem organizatorów jest pokazanie różnorodności spojrzeń na ludzkie ciało, jego ozdabianie, wyjątkowość oraz panujące w tym zakresie trendy. Swoistym uzupełnieniem tematycznym będą takie kwestie jak bezpieczeństwo, higiena, badania, choroby oraz informacje o konsekwencjach nieprzemyślanych decyzji.

Nie tylko tatuaże

„Arena Tattoo Gliwice” zaskoczy także galerią sztuki klasycznej – obrazów malowanych, czy też wykonanych techniką alternatywną. Body painting, aerografia, graffiti czy murale nie pozostaną bez ich uwagi. Pole dance czy pokazy modelek alternatywnych dodadzą swoistej pikanterii tej niecodziennej mieszance. Wyjdą ze strefy tabu poprzez specjalistyczne wykłady i warsztaty, przeprowadzone rzeczowo, ale i kontrowersyjnie, w sposób, który pozwoli na budowę świadomości w temacie ludzkiego ciała.

Na "Arena Tattoo Gliwice" nie zabraknie miejsca na strefę gamingową, poświęconą nie tylko grom wideo, ale także planszowej klasyce. Będą tam także stoiska barber shopów, wystawa customowych aut i motocykli.

Nie zabraknie Ars Tattoo

Miło nam poinfomować Was, że i my, jako prekursorzy w sprzedaży i zaopatrzeniu Tatuarzystów, zostaliśmy zaproszeni do udziału w "Arena Tattoo Gliwice". Na naszym stoisku, tak jak zawsze, będziecie mogli z nami porozmawiać, poznać najnowsze trendy i nowinki techiczne ze świata tatuażu oraz zaopatrzyć się w najlepszy sprzęt, w najlepszych cenach.

Więcej informacji

Potrzebujecie więcej informacji? Odwiedźcie stronę organizatora arenatattoo.pl

Zapraszamy do udziału!