Ars Tattoo - Sklep ze sprzętem i akcesoriami do tatuażu

0 PLN

BS DEZON S, ŚRODEK DO DEZYNFEKCJI RĄK I POWIERZCHNI, 650 ML

Kod towaru: 7220
28,90 PLN
Cena brutto
26,76 PLN
Cena netto
Dostępność: Dostępny
W magazynie: Brak


Cechy towaru

 • Podatek VAT
  8%
 • Kod towaru
  7220
 • Wysokość
  0 cm
 • Długość
  0 cm
 • Szerokość
  0 cm
 • Opis towaru
 • Do pobrania
 • Opinie
 • Towary powiązane
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Opis towaru

Środek do dezynfekcji rąk i powierzchni

BS Dezon S jest środkiem dezynfekującym do higieny osobistej, środkiem do dezynfekcji powierzchni i środkiem dezynfekującym w obszarach, w których wymagane jest wysokie utrzymanie aseptyczności.

Higieniczna dezynfekcja rąk

Do szybkiej dezynfekcji małych powierzchni w salonach tatuażu, placówkach ochrony zdrowia (gabinety zabiegowe, kliniki dentystyczne itp.), przemysł spożywczy i placówki gastronomiczne. Stosowanie: około 3 ml produktu wcieraj w skórę, masując dłonie, skóra powinna być wilgotna przez 30 sekund. Nie myj rąk po dezynfekcji. BS DEZON S nie podrażnia skóry, a emolienty zawarte w produkcie nawilżają, regenerują oraz pomagają szybko przywrócić naturalną mikroflorę skóry.

Dezynfekcja powierzchni

Spryskaj czyste powierzchnie, sprzęt, narzędzia lub ich części środkiem BS Dezon S w odległości 30cm lub wytrzyj wilgotną szmatką, aby dokładnie zwilżyć powierzchnię. Rozpylić do 50 ml / m2. Czas w zależności od skażenia 5–15 min. Pozostawić do wyschnięcia. Po dezynfekcji nie ma potrzeby mycia narzędzi i powierzchni.

Skuteczność

BS DEZON S ma wysoką aktywność bakteriobójczą, wirusobójczą i grzybobójczą. Jest skuteczny przeciwko bakteriom Gram-ujemnym i Gram-dodatnim (w tym Mycobacterium terrae) i grzybom. Inaktywuje wszystkie wirusy otoczkowe (w tym HIV, HBV, HCV, Vaccinia) i niepowlekane (w tym adeno-, noro- i rotawirusy).

Bezpieczne użytkowanie

Przechowywać w szczelnie zamkniętym oryginalnym pojemniku w suchych, wentylowanych pomieszczeniach. Nie przechowywać razem z materiałami łatwopalnymi. Nie uszkadzaj opakowania. Nie używaj narzędzi, które powodują iskrzenie. Przechowywać w temperaturze poniżej -15 ° C i nie powyżej + 15 ° C oraz z dala od źródeł ciepła, światła słonecznego. Nie stosować do dezynfekcji twarzy oraz do leczenia ran i uszkodzeń skóry.

Zawartość alkoholu: 72% etanol, alkohol etylowy.
Produkt jest gotowy do użycia.

Opinie

Stanowczo odradzam Nie polecam Po prostu dobre Warto kupić Polecam!
Podaj treść opinii
Podaj podpis
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Dodając opinię w sklepie akceptujesz regulamin sklepu oraz politykę prywatności sklepu.
Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla
BS DEZON S, ŚRODEK DO DEZYNFEKCJI RĄK I POWIERZCHNI, 650 ML
star star star star star