Kategorie
Producenci
Nowości
LOVEINK TATTOO SOAP - HIPOALERGICZNE MYDŁO
Netto: 13,81 zł
Brutto: 16,99 zł
KARTRIDŻE SIRIUS® (RL 0.25mm) pudełko 10 szt.
Netto: 43,82 zł
Brutto: 53,90 zł
RADIANT® - TRIBAL BLACK 120ML
Netto: 121,94 zł
Brutto: 149,99 zł
RADIANT® - SUPER WHITE 120ML
Netto: 121,94 zł
Brutto: 149,99 zł
EGO SWITCH - MASZYNKA ROTACYJNA TYPU PEN (ZŁOTO-CZARNA)
Netto: 1,202,44 zł
Brutto: 1,479,00 zł
WORLD FAMOUS SET - 24 FARBY x 30ML
Netto: 958,54 zł
Brutto: 1,179,00 zł
ULTRA CIENKA ATESTOWANA FOLIA - DŁUGOŚĆ 300M
Netto: 13,81 zł
Brutto: 16,99 zł
STERYLNY MARKER/PISAK DO SKÓRY
Netto: 12,19 zł
Brutto: 14,99 zł
PODŁOKIETNIK - INKOO ARMREST
Netto: 243,09 zł
Brutto: 299,00 zł
ZAAWANSOWANY ELETRYCZNY FOTEL DO STUDIA
Netto: 3,007,32 zł
Brutto: 3,699,00 zł
HYDROFILM PRZEZROCZYSTY OPATRUNEK 20cm x 30cm
Netto: 17,58 zł
Brutto: 18,99 zł
PIRAT MACHINES - GRINDER ROTARY YELLOW
Netto: 1,056,10 zł
Brutto: 1,299,00 zł
GRYF CHEYENNE - ERGO ROUND do SOL Nova i HAWK PEN
Netto: 10,24 zł
Brutto: 12,60 zł
WIELOFUNKCYJNE KRZESŁO MOBILNE "SPECIAL"
Netto: 650,40 zł
Brutto: 799,99 zł
Derma Roller DRS 30
Netto: 24,38 zł
Brutto: 29,99 zł
FARTUCH JEANSOWY CZARNY ARS TATTOO®
Netto: 93,42 zł
Brutto: 114,90 zł
WIELOFUNKCYJNA STACJA ROBOCZA - AVA TATTOO
Netto: 852,85 zł
Brutto: 1,049,00 zł
MOBILNY POMOCNIK TATUATORSKI
Netto: 486,99 zł
Brutto: 599,00 zł
DYNAMIC TRIPLE BLACK (CZARNY) 240ML
Netto: 145,53 zł
Brutto: 179,00 zł
EZ PRZYŁĄCZE RCA - KĄTOWE
Netto: 38,94 zł
Brutto: 47,90 zł
TAŚMA PAPIEROWA BLUE 3cm x 25/50m
Netto: 5,68 zł
Brutto: 6,99 zł
ŻARÓWKA ŚWIATŁA CIĄGŁEGO DO LAMP STUDYJNYCH
Netto: 44,71 zł
Brutto: 54,99 zł
Informacje
Dział obsługi klienta

+48 22 509 69 80
+48 609 322 161

sklep@arstattoo.pl

Pn - Pt: 09:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00


Manager
+48 601 427 877
grzegorzm@arstattoo.pl

(7 dni w tygodniu)
9:00-20:00

Regulamin

Sklep Ars Tattoo - Sklep internetowy działający pod adresem http://www.arstattoo.pl. Sklep internetowy pośredniczy w sprzedaży produktów i umożliwia składanie zamówień. Kopiowanie w całości lub też fragmentach elementów sklepu Ars Tattoo bez wyraźnego, pisemnego zezwolenia firmy VERANO Marcin Szwedzicki jest zabronione.

Właściciel sklepu - Właścicielem sklepu internetowego Ars Tattoo działającego pod adresem http://www.arstattoo.pl jest VERANO Marcin Szwedzicki, ul. Styrska 20, 04-188 Warszawa; NIP: 113-224-74-59; REGON: 141147662.

Adres wysyłkowy - Wszelką korespondencję, zwroty, wymiany i reklamacje towarów prosimy kierować na adres: Ars Tattoo, ul. Styrska 20, 04-188 Warszawa.

Przeglądarka internetowa - Oprogramowanie pozwalające na przeglądanie zawartości sklepu Ars Tattoo. W celu prawidłowego działania sklepu Ars Tattoo. Przeglądarka internetowa powinna mieć włączoną obsługę 'Cookies' (domyślnie tak jest) obsługiwać JavaScript oraz DHTML i prawidłowo interpretować style dokumentu (CSS). Zalecamy korzystanie z przeglądarki Firefox 2.0, Opera 9.0, Internet Explorer 6.0 lub nowszej. Zalecana rozdzielczość monitora to 1024x768 lub więcej. Obsługa JavaScript jest niezbędna do dokonania płatności za pośrednictwem Dotpay.pl. Więcej o zakresie i sposobach wykorzystywania plików cookies znajduje się w Polityce Prywatności.

Produkty - Towary oferowane na stronach sklepu Ars Tattoo. Wszystkie nazwy produktów i znaki towarowe są wyłączną własnością ich producentów i podlegają prawnej ochronie. Zgodnie z obowiązującym prawem informujemy, że Właściciel sklepu jest importerem (wprowadzającym do obrotu na teren RP) części sprzedawanych przez siebie produktów. Oferta i ceny produktów ważne są do wyczerpania zapasów. Ceny produktów są podawane w PLN i zawierają wszystkie należne cła i podatki. Na stronie znajduje się podstawowa informacja o właściwościach produktu, o jego cenie, materiałów z jakich są wykonane, składzie itp. Zdjęcia produktów możliwie jak najwierniej oddają rzeczywisty ich wygląd. Zastrzegamy jednak, że kolory mogą nieznacznie się różnić, spowodowane jest to różnymi ustawieniami parametrów wyświetlania monitorów Klientów.

Cena Produktu - Ceny produktów są podawane w PLN brutto i zawierają wszystkie należne cła i podatki - Cena produktu nie zawiera ceny przesyłki. Oferta i ceny produktów ważne są do wyczerpania zapasów. Sklep Ars Tattoo zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w cenach produktów oraz przeprowadzania i odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych i wyprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zmiana cen produktów nie może nastąpić po złożeniu zamówienia przez Klienta.

Cena przesyłki - Do ceny produktu w sklepie należy doliczyć cenę przesyłki. Cena przesyłki uzależniona jest od usługodawcy, w tym wypadku Firmy Kurierskiej UPS oraz Poczty Polskiej i zależy od wyboru sposobu płatności. W ramach jednego zamówienia cenę przesyłki dolicza się tylko raz.

Zdjęcia produktów - Zdjęcia większości produktów wykonywane są przez właściciela sklepu Ars Tattoo i oznaczone są znakim wodnym, logo firmy Ars Tattoo. Zdjęcia produktów możliwie jak najwierniej oddają rzeczywisty ich wygląd. Zastrzegamy jednak, że kolory mogą nieznacznie się różnić, spowodowane jest to różnymi ustawieniami parametrów wyświetlania monitorów Klientów. Nie wykonujemy zdjęć dodatkowych produktu na życzenie Klienta. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć, kopiowanie w całości bądź fragmentach bez pisemnej zgody właściciela sklepu zabronione.

Dostępność produktów - Wszystkie oferowane produkty w sklepie Ars Tattoo są dostępne, chyba że w opisie produktu jest opisane inaczej. W wyjątkowych sytuacjach takich jak np. równoczesny zakup przez kilku Klientów tego samego produktu lub przez inny błąd techniczny sklepu może okazać się, że produkt nie będzie dostępny. W takim wypadku niezwłocznie skontaktujemy się z Klientem informując o zaistniałej sytuacji.

Zamówienie - Klient może zamówić produkty 24h na dobę za pośrednictwem sklepu internetowego, wysyłając email na adres lub telefonicznie pod numerami +48 (22) 509 69 80 oraz +48 609 322 161, w godzinach pracy sklepu. Email powinien zawierać imię i nazwisko, adres, nr telefonu kontaktowego, dokładną nazwę produktu, formę płatności i wysyłki. Złożenie Zamówienia jest równoznaczne z zawarciem umowy sprzedaży pomiędzy Właścicielem sklepu, a Klientem. Jeżeli sklep nie może zrealizować zamówienia, wtedy niezwłocznie powiadamia Klienta o zaistniałej sytuacji.

Status zamówienia - Jednoznacznie określa stan realizacji zamówienia. W niektórych przypadkach zmiana statusu zamówienia powoduje wysłanie do Klienta dodatkowej informacji mailowej. Podgląd Statusu zamówienia możliwy jest również dla zarejestrowanych klientów po uprzednim zalogowaniu się na stronie www.arstattoo.pl

Poniżej lista i krótki opis możliwych statusow zamówień:

Przyjęte - Zamówienie zostało poprawnie złożone i czeka na realizacje.

W trakcie realizacji - Zamówienie jest właśnie kompletowane i pakowane lub czeka na zaksięgowanie przelewu.

Wysłane - Zamówienie zostało wysłane.

Anulowane - Zamówienie zostało anulowane.

Odebrane - Zamówienia zostało odebrane w sklepie Ars Tattoo.

Dostarczone - Zamówienie zostało dowiezione przez transport sklepu Ars Tattoo.

Oczekuję na odbiór - Zamówienie zostało skompletowane i oczekuję na odbiór osobisty w sklepie Ars Tattoo.

Wysyłka zamówień - Zamówione produkty są wysyłane za pośrednictwem Firmy Kurierskiej UPS lub Poczty Polskiej, w zależności od wyboru Klienta. Wysyłka zamówień za pobraniem realizowana jest wyłącznie na terenie Polski. Wysyłka zamówień przy przedpłacie na konto jest realizowana do Polski jak i za granicę.

Przesyłka - Skompletowane i spakowane zamówienie z naklejoną etykietą adresową jest przekazywane Kurierowi. Przesyłki są dobrze zapakowane (koperty bąbelkowe, kartony) i ubezpieczone. Status przesyłki można monitorować na stronie Firmy Kurierskiej UPS. Informacje dotyczące stanu przesyłki widoczne będą z chwilą dotarcia paczki do magazynu firmy kurierskiej, około godzin wieczornych w dniu nadania. W przypadku gdy Kurier dostarczy Klientowi uszkodzoną przesyłkę należy odmówić odbioru lub otworzyć ją w obecności przedstawiciela Kuriera. W przypadku stwierdzenia braku prosimy sporządzić protokół stanu przysyłki i towaru, oraz prosimy skontaktować się z obsługą sklepu Ars Tattoo. Sklep niezależnie od procedury trwającej u Kuriera dośle brakujący produkt. Klient jest zobowiązany otworzyć i zbadać stan przysyłki i jej zawartość po otrzymaniu.

Rezygnacja z zamówienia - Klient ma prawo do rezygnacji z zamówienia, do momentu wysyłki produktu. Należy wówczas wysłać email lub zadzwonić w godzinach pracy sklepu.

Płatność - Za zamówienie Klient może zapłacić za pobraniem (jedynie wprzypadku wysyłki w obrębie Polski) - czyli w momencie dostarczenia przez Kuriera zamówienia pod wskazany adres, lub dokonać przedpłaty. Przedpłatę można wykonać za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego, przekazu lub karty kredytowej. Pełne bezpieczeństwo transakcji jest gwarantowane przez wyspecjalizowaną w płatnościach internetowych firmę Dotpay.pl Nie uwzględniamy potwierdzeń dokonanego przelewu.

Kurier UPS - Skompletowane zamówienia są wysyłane za pośrednictwem Firmy Kurierskiej UPS. Na chwilę obecną numer przesyłki udostępniamy wyłącznie na życzenie klienta. Przesyłkę można monitorować na stronie Firmy Kurierskiej UPS. Przesyłki kurierskie są dobrze zapakowane (koperty bąbelkowe, kartony) i ubezpieczone.

Poczta Polska - Na chwilę obecną numer przesyłki udostępniamy wyłącznie na życzenie klienta. Przesyłkę można monitorować na stronie Poczty Polskiej. Przesyłki Pocztowe są dobrze zapakowane (koperty bąbelkowe, kartony) i ubezpieczone.

Dni robocze – Wszystkie dni tygodnia od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

Czas realizacji zamówienia - Czas, w jakim sklep Ars Tattoo skompletuje zamówienie i wyśle na adres podany przez Klienta. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 1 (UPS) do 2 (Poczta Polska) dni roboczych chyba, że Klient zostanie wcześniej przez Nas poinformowany o przedłużeniu czasu realizacji. W przypadku złożenia zamówienia do godziny 13:00 dnia bieżącego, zamówienie zostanie zrealizowane jeszcze tego samego dnia. Przy wyborze sposobu płatności tradycyjny przelew, realizacja zamówienia następuję dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Nie uwzględniamy potwierdzeń wykonania przelewu.
Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie prawidłowych danych osobowych w tym numeru telefonu.

Czas dostawy (Firma Kurierska UPS) - Czas, w jakim Kurier przesyłkę odebraną ze sklepu Ars Tattoo dostarczy na adres podany przez Klienta. Standardowy czas dostawy dla Firmy Kurierskiej UPS to 1 dzień roboczy (na terenie Polski). Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie prawidłowych danych osobowych w tym numeru telefonu. Do zamówienia dołączany jest dowód zakupu (paragon lub faktura).

Czas dostawy (Poczta Polska) - Czas, w jakim Poczta Polska przesyłkę dostarczoną do placówki Poczty Polskiej dostarczy na adres podany przez Klienta. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie prawidłowych danych osobowych w tym numeru telefonu. Do zamówienia dołączany jest dowód zakupu (paragon lub faktura).

Dowód zakupu - Dowodem zakupu jest paragon lub faktura, który Klient otrzymuje w przesyłce wraz z produktami. Dowód zakupu uprawnia do gwarancji.

Gwarancja - Produkty oraz usługi są objęte 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w umowie wystawionej przez gwaranta. Towar posiadający gwarancję serwisu Ars Tattoo należy wysłać na własny koszt Pocztą Polską na adres: Ars Tattoo, ul. Styrska 20A, 04-188 Warszawa . Naprawiony produkt odsyłany jest do Klienta na koszt sprzedającego.

Wymiana - (dotyczy Konsumenta) Jeśli otrzymany produkt z jakichś względów nie spełnia oczekiwań można odesłać go w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Prosimy aby produkt był zwrócony w stanie niezmienionym (nieużywanym). Do paczki prosimy dołączyć FORMULARZ WYMIANY oraz dowód zakupu. Opakowanie produktu może być zastępcze, powinno jednak w takim samym stopniu jak opakowanie oryginalne chronić produkt przed uszkodzeniem podczas przesyłki. W ciągu 5 dni roboczych od otrzymania paczki zwracamy pieniądze na podane w formularzu konto bankowe. Nie przyjmujemy paczek za pobraniem. W międzyczasie Konsument może zamówić produkt na wymianę w sklepie Ars Tattoo. Koszt ponownej wysyłki ponosi Klient.

Zwrot - (dotyczy Konsumenta) Jeśli otrzymany Produkt z jakichś względów nie spełnia oczekiwań można odesłać go w ciągu 14 dni od daty otrzymania. Informujemy, że nie przyjmujemy zwrotów wysłanych "za pobraniem". Do paczki prosimy dołączyć oświadczenie o odstąpieniu - FORMULARZ ZWROTU i dowód zakupu. Prosimy aby produkt był zwrócony w stanie niezmienionym (nieużywanym).
Opakowanie produktu może być zastępcze, powinno jednak w takim samym stopniu jak opakowanie oryginalne chronić produkt przed uszkodzeniem podczas przesyłki. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy należy poinformować Sklep np. pismem wysłanym na adres: Ars Tattoo, ul. Styrska 20A, 04-188 Warszawa, lub pocztą elektroniczną na adres: o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. W tym celu można użyć FORMULARZA ODSTĄPIENIA, który stanowi załącznik do regulaminu. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Konsument wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia Produktu do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy, przy czym zwrot płatności nie nastąpi do chwili otrzymania produktu z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jego odesłania. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument zgodzi się na inne rozwiązanie. Szczegółowe prawa Konsumenta określa ustawa. Na podstawie art. 38 ustawy z dnia 30 kwietnia 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827), prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w szczególności w odniesieniu do umów:
1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;
3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
7) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
8) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

(Dotyczy Przedsiębiorcy) W przypadku zawarcia Umowy sprzedaży jako firma/przedsiębiorca prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ramach tzw. 14 dniowego zwrotu nie przysługuje. Ustawa z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827 umożliwiająca odstąpienie od umowy zawartej na odległość jest ustawą konsumencką, regulującą stosunki pomiędzy przedsiębiorcą a Konsumentem, czyli osobą fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

Reklamacja - Sprzedawca jest obowiązany dostarczyć rzecz nową, nie używaną i bez wad. Ponosimy odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne produktu w zakresie określonym w art. 556 i następnych ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku – Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014, poz. 121). Jeśli zakupiony Produkt posiada wady prosimy wypełnić FORMULARZ REKLAMACJI i odesłać czysty produkt wraz z FORMULARZEM REKLAMACJI oraz dowodem zakupu. Informujemy, że nie przyjmujemy reklamacji wysyłanych "za pobraniem". Opakowanie Produktu może być zastępcze, powinno jednak w takim samym stopniu jak opakowanie oryginalne chronić Produkt przed uszkodzeniem podczas przesyłki. Klient proszony jest o to, aby w treści zgłoszenia reklamacji umieścił następujące informacje: imię i nazwisko (nazwa podmiotu), adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej (adres e-mail), na który chce, żeby została wysłana odpowiedź sklepu na reklamację, datę zakupu produktu, rodzaj reklamowanego produktu, możliwie dokładny opis wady oraz datę jej stwierdzenia, żądanie Klienta, sposób poinformowania o sposobie rozpatrzenia reklamacji. Wraz ze zgłoszeniem reklamacji należy dostarczyć dowód zakupu towaru w postaci kopii paragonu lub faktury, wydruku z rachunku bankowego, wydruku z karty płatniczej bądź inny dowód.Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem 12 miesięcy od dnia wydania rzeczy Klientowi.
Sprzedawca jest odpowiedzialny z tytułu rękojmi za wady fizyczne produktu, które istniały w chwili przejścia niebezpieczeństwa na Klienta lub wynikły z przyczyny tkwiącej w rzeczy sprzedanej w tej samej chwili.
Jeżeli produkt ma wadę, Klient może złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, chyba że Sprzedawca niezwłocznie wymieni wadliwy produkt na wolny od wad albo wadę usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniany lub naprawiany przez Sprzedawcę albo Sprzedawca nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany produktu na wolny od wad lub usunięcia wady. Klient nie może odstąpić od umowy, jeżeli wada jest nieistotna.Klient może również żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo usunięcia wady.
Sprzedawca może odmówić spełnienia żądania Kupującego jeśli doprowadzenie do zgodności z umową wadliwej rzeczy w sposób wybrany przez Kupującego:
a) jest niemożliwe albo
b) w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową, wymagałoby nadmiernych kosztów.
c) gdy koszty wymiany lub naprawy przewyższają cenę rzeczy sprzedanej- w przypadku gdy kupującym jest przedsiębiorca.
Konsument może zamiast zaproponowanego przez Sprzedawcę usunięcia wady żądać wymiany produktu na wolny od wad albo zamiast wymiany produktu żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie produktu do zgodności z umową w sposób wybrany przez Konsumenta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez Sprzedawcę.W ciągu 14 dni od daty otrzymania Produktu rozstrzygamy zasadność Reklamacji (dotyczy Konsumenta). W przypadku uznania Reklamacji Produkt zostaje naprawiony bądź wymieniony na identyczny pozbawiony wad w rozsądnym czasie. W przypadku skutecznego odstąpienia od umowy, zwrot pieniędzy nastąpi niezwłocznie. Zwracamy również koszty wysyłki jakie ponosi Klient. Koszty przesyłki powinny być uzasadnione także ekonomicznie dlatego proponujemy aby skorzystać z usług Poczty Polskiej. Nie przyjmujemy paczek za pobraniem. W przypadku nieuznania reklamacji Produkt jest odsyłany do Klienta w niezmienionym stanie. Klient może odwołać się od niekorzystnej dla niego decyzji do polubownego sądu konsumenckiego, a także do sądu powszechnego. Szczegółowe prawa konsumenta określa ustawa.

Dane osobowe - Informacje, które są podawane w trakcie wprowadzania zamówienia celem jego wysyłki. Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz 883) określa zasady postępowania przy przetwarzaniu danych osobowych oraz prawa osób fizycznych, których dane osobowe są lub mogą być przetwarzane w zbiorach danych osobowych. Dane osobowe przetwarzane przez Właściciela sklepu zgodnie z art. 23 ust.1 pkt 3,4 i 5 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, przetwarzane są jedynie w celach realizacji wysyłkowej sprzedaży produktów. Właściciel sklepu gwarantuje realizację uprawnień wynikających z wyżej wymienionej ustawy, tzn. umożliwia wgląd do własnych danych osobowych i ich poprawienie lub usunięcie. Zbiór danych osobowych jest zarejestrowany w GIODO.

Klient - osoba prawna bądź fizyczna, która składa zamówienie za pośrednictwem sklepu Ars Tattoo - zawiera umowę sprzedaży z Właścicielem sklepu i jest nim Konsument zgodnie z art. 22 [1] ustawy kodeks cywilny oraz Przedsiębiorca z zastrzeżeniem specjalnych regulacji dla Klienta hurtowego. Klientem mogą być również osoby niepełnoletnie, które ukończyły 13 rok życia w zakresie w jakim mogą nabywać prawa i zaciągać zobowiązania zgodnie z przepisami powszechnie obowiązującego prawa (w szczególności Art. 14. § 2 Kodeksu Cywilnego). Część zapisów Regulaminu dotyczy tylko Konsumentów co jest wprost określone.

Rejestracja Klienta - rejestracja umożliwia zapamiętanie w bazie sklepu danych osobowych Klienta oraz historii jego zamówień co ma wpływ na przydzielane rabaty. Podczas rejestracji Klient zobowiązany jest podać unikalne i znane tylko sobie hasło. Klient jest odpowiedzialny za nieudostępnianie swojego hasła osobom trzecim oraz ponosi wszelkie ewentualne konsekwencje finansowe i prawne takiego udostępnienia.

Logowanie klienta - proces w którym zarejestrowany Klient wprowadza swój adres mailowy oraz hasło jakie ustalił w procesie Rejestracji. Zalogowany Klient ma wgląd w status zamówień oraz historię swoich zamówień.

Koszyk - Element sklepu Ars Tattoo, gdzie Klient przenosi produkty, które zamierza zakupić. Klient w każdej chwili może obejrzeć zawartość koszyka, dodać bądź usunąć produkty, a także przejść do procesu zakupu.

Proces zakupu - Gdy Klient skompletował w koszyku swoje produkty może przejść do procesu zakupu gdzie precyzuje szczegóły zamówienia takie jak: adres dostawy, dane do faktury, sposób dostawy, sposób płatności, itp. Może również zachować wszystkie wprowadzone dane osobowe oraz historię zakupów rejestrując się.

Newsletter - Cykliczna gazetka elektroniczna wydawana przez sklep Ars Tattoo, w której zamieszczane są m.in. informacje na temat oferty i aktualnych promocji. Newsletter jest wysyłany tylko do Klientów, którzy wyrazili chęć jego otrzymywania. Klient może w dowolnym momencie zrezygnować z prenumeraty newslettera.

Cookies - To pliki z informacjami konfiguracyjnymi, wysyłane do komputera użytkownika sklepu w celu identyfikacji i późniejszego ułatwienia korzystania z witryny. Nie są one szkodliwe dla komputera i danych w nim zawartych. Jest możliwe korzystanie ze sklepu także bez użycia plików cookies, ale dopiero po odpowiednim ustawieniu przeglądarki internetowej.Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z
polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi.

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosowane będą przepisy prawa polskiego, a zwłaszcza ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks cywilny (tekst jednolity Dz. U.z 2014, poz. 121 z późn. Zm. ) a w przypadku Klientów będących konsumentami także przepisy ustawy z dnia 30 kwietnia 2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. Z 2014r., poz. 827). Konsument jako Klient sklepu Ars Tattoo ma prawo skorzystania z pozasądowego rozpatrzenia reklamacji i dochodzenia swoich roszczeń konsumenckich, które polegają m.in. na:
a) prawie do zwrócenia się do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej z wnioskiem o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie polubownego zakończenia sporu między Konsumentem a sklepem Ars Tattoo,
b) prawie do skierowania wniosku do stałego polubownego sądu konsumenckiego, który działała przy wojewódzkim inspektorze Inspekcji Handlowej o rozstrzygnięcie sporu dotyczącego zawartej umowy sprzedaży.
Skorzystanie z ww. praw jest dobrowolne i zarówno Konsument jak i sklep Ars Tattoo celem zastosowania jej powinni wyrazić zgodę na to postępowanie.
Konsument jest informowany o tym że Regulamin organizacji i działania stałych polubownych sądów konsumenckich określa Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 25 września 2001 r. w sprawie określenia regulaminu organizacji i działania stałych polubownych sądów konsumenckich (Dz.U. 2001, nr 113, poz. 1214).
Wniosek Konsumenta do właściwego terenowo Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej może dotyczyć wniosku o mediację, wniosku o rozpoznanie sprawy przed polubownym sądem konsumenckim. Wskazane instytucje w swoich jednostkach oraz na stronach internetowych powinni udostępniać wzory wniosków.
Dokładne informacje o pozasądowych sposobach rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń, a także zasady dostępu do tych procedur udostępniane są Konsumentom sw siedzibach oraz na stronach internetowych powiatowych (miejskich) rzeczników konsumentów, organizacji społecznych, do których zadań statutowych należy ochrona konsumentów, Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej oraz pod następującymi adresami Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów:

www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php,
www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php,
www.uokik.gov.pl/sprawy_indywidualne.php.

Konsument w zakresie sporu transgranicznego ma prawo korzystania z Sieci Europejskich Centrów Konsumenckich. Adresy tych instytucji dostępne są na stronie internetowej Europejskiego Centrum Konsumenckiego www.konsument.gov.pl.

Załącznikami do Regulaminu są: wzór formularza odstąpienia od umowy, formularz reklamacji.
Sklep Ars Tattoo informuje, że zastrzega sobie prawo do dokonywania zmiany niniejszego Regulaminu. O treści zmian Regulaminu Klient sklepu Ars Tattoo zostanie poinformowany przez umieszczenie na stronie internetowej sklepu Ars Tattoo informacji o zmianie Regulaminu, ze wskazaniem zmian Regulamin. Wiadomość o zmianie Regulaminu na stronie Sklepu zostanie zachowana przez okres co najmniej 14. dni kalendarzowych.
Klienci, zarejestrowani i posiadający Konto w sklepie Ars Tattoo zostaną również powiadomieni o zmianie Regulaminu przez przesłanie na ich adres poczty elektronicznej (adres e-mail), podany w formularzu rejestracji, informacji o zmianach Regulaminu, nie później niż na 14. dni kalendarzowych przed wejściem w życie zmiany Regulaminu.
Zmiany Regulaminu wejdą w życie w terminie podanym wraz z informacją o zmianie Regulaminu, nie wcześniej jednak niż po upływie 14. dni kalendarzowych od dnia zawiadomienia o zmianie Regulaminu na stronie internetowej.
Zmieniony Regulamin będzie wiązać Klienta, który zarejestrował Konto Klienta w Sklepie internetowym, o ile w przypadku braku akceptacji zmian Regulaminu Klient nie oświadczy w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania informacji o zmianie Regulaminu o wypowiedzeniu umowy o świadczenie usługi rejestracji konta.
W razie zmiany niniejszego Regulaminu wszystkie umowy, zamówienia i rezerwacje złożone przed datą wejścia w życie zmiany Regulaminu będą realizowane zgodnie z Regulaminem w brzmieniu obowiązującym w dniu zawarcia umowy, złożenia zamówienia
Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem 25 grudnia 2014 r. i obowiązuje do umów zawartych od tego dnia.

ZAŁĄCZNIK 1 - WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY
(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)
Konsument ma prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Adresat:
Ars Tattoo
ul. Styrska 20A,
04-188 Warszawa
e-mail:
Ja/My (*) niniejszym informuję/informujemy (*) o moim/naszym (*) odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących towarów (*)/o świadczenie następującej usługi (*)
Lp. Nazwa Ilość Cena jednostkowa brutto
1.
2.
3.
4.
5.
Data zawarcia umowy (*)/odbioru (*)
Imię i nazwisko konsumenta(-ów)
Adres konsumenta(-ów)
Podpis konsumenta(-ów)
(tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)
Data:
(*) Niepotrzebne skreślić.

ZAŁĄCZNIK 2 - WZÓR FORMULARZA REKLAMACJI
MIEJSCE NA PROSZĘ WYSŁAĆ TOWAR NA ADRES
DOŁĄCZENIE Ars Tattoo ul. Styrska 20, 04-188 Warszawa
DOWODU ZAKUPU
IMIĘ I NAZWISKO OSOBY ZAMAWIAJĄCEJ TOWAR:
NR ZAMÓWIENIA:
POWÓD REKLAMACJI:

ŻĄDAM (proszę zaznaczyć właściwą opcję) :
O NAPRAWY O WYMIANY O OBNIŻENIA CENY o …………PLN
ADRES ZWROTNY na który mamy odesłać towar:

IMIĘ I NAZWISKO:
ULICA:
KOD, MIASTO:
TELEFON:
KOD PRODUKTU (w przypadku wymiany na inny towar):
(kod produktu pojawia się na stronie koszyka po dodaniu produktu do koszyka)
DANE DO PRZELEWU:
IMIĘ I NAZWISKO:
ULICA:
KOD, MIASTO:
NR KONTA:
data i podpis Kupującego/Płatnika data i podpis Przyjmującego reklamację.

Koszyk
...jest pusty

Wybierz walutę:
Zakupy Na Raty
mbank raty
Recenzje
Gryf (rura) Cheyenne HAWK
Zamówiłem w tym sklepie, wszystko mi odpowiada. ..

Ocena: 5/5

NewsletterNasze marki