Ars Tattoo - Sklep ze sprzętem i akcesoriami do tatuażu

0 PLN

O firmie

Czyli słów kilka o Ars Tattoo.

Początek XXI wieku, tatuaże w Polsce powoli przestają kojarzyć się wyłącznie ze światkiem przestępczym. Coraz więcej Artystów zaczyna interesować się tatuowaniem jako nową formą ekspresji artystycznej i zaczyna rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku. Poziom wykonywanych tatuaży rośnie z roku na rok dzięki temu coraz więcej osób chce mieć tatuaż na swojej skórze. Powstaje coraz więcej salonów tatuażu oraz różnych inicjatyw promujących tę sztukę. Tatuaże stają się coraz bardziej powszechne i akceptowalne przez społeczeństwo. Wraz z tymi zmianami rośnie zapotrzebowanie na sprzęt i akcesoria do tatuażu.

Odpowiedzią na te wydarzenia jest powstanie w 2007 roku sklepu internetowego Ars Tattoo. Z początku inicjatywa jednej osoby, w szybkim tempie rozrasta się do kilkunastoosobowego zespołu, który dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu zdobywa zaufanie tatuażystów z całej Polski. Dzięki ich kredytowi zaufania Ars Tattoo szybko staje się liderem sprzedaży sprzętu do tatuażu na terenie kraju. Tatuażyści zyskują niezawodnego dostawcę a Ars Tattoo dzięki nim zyskuje szanse na rozwój.

Obecnie, za nami lata ciężkiej pracy. Ars Tattoo stało się w międzyczasie nie tylko największym sklepem internetowym ale także największym salonem sprzedaży stacjonarnej mieszczącym się w Warszawie. Zostaliśmy dystrybutorem najpopularniejszych marek sprzętu do tatuażu z całego świata oraz producentem własnych marek które są dostępne w całej Europie i rozpoznawalne są na całym świecie.

Odwiedziliśmy także wiele konwencji tatuażu, zarówno tych krajowych jak i tych zagranicznych, na których oferowaliśmy swoje produkty oraz nawiązywaliśmy kontakty z Artystami. Zdobyte na tym polu doświadczenie pozwoliło nam stać się głównym organizatorem największej serii konwencji tatuażu w Polsce oraz w tej części Europy, TattooDays.

Przez cały czas naszej działalności dokładaliśmy i wciąż dokładamy starań żeby nie być jedynie miejscem zakupów ale przede wszystkim miejscem w którym możesz otrzymać fachową pomoc. Miejscem w którym możesz z nami porozmawiać, podzielić się wiedzą lub ją nabyć. Dzięki temu łatwiej będzie Ci rozpocząć „przygodę” z tatuowaniem lub podnieść jeszcze bardziej swoje kwalifikacje.

Od samego początku chcieliśmy kompleksowo rozwiązywać problemy naszych Klientów. Każdego artystę który do nas trafia traktujemy z pełnym profesjonalizmem i poświęcamy mu największą uwagę i czas. Nieustannie podnosimy standardy obsługi Klienta, dbamy o to, aby nasza strona była czytelna i intuicyjna dla każdego a dostawy zamówień pewne i szybkie.

Dlaczego warto wybrać Ars Tattoo?

  • Mamy największy wybór produktów do tatuażu, oferujemy sprzęt najpopularniejszych marek znanych na całym świecie.
  • Na cały sprzęt udzielamy gwarancji a naprawy gwarancyjne realizujemy szybko i bez problemowo.
  • Prowadzimy serwis pogwarancyjny naszych produktów. U nas szybko i w niskiej cenie możesz naprawić lub serwisować swoje maszynki, zasilacze i cały sprzęt do tatuażu.
  • Nasze ceny są kalkulowane w oparciu o realne koszty i wartość towaru, zdecydowaną większość produktów kupisz u nas najtaniej na rynku.
  • Dla stałych Klientów oferujemy atrakcyjne rabaty, które rosną wraz z czasem współpracy i wielkością zamówień.
  • Wielokrotnie naszym stałym Klientom wysyłamy gratisy i próbki – w końcu możliwość przetestowania sprzętu przed jego zakupem, to najważniejsza sprawa dla wielu z nich.
  • Każdy zakupiony towar można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Dla zamówień powyżej 400 zł otrzymujecie darmową przesyłkę – my pokrywamy koszty dostawy.