Ars Tattoo - Sklep ze sprzętem i akcesoriami do tatuażu

0 PLN

Aktualności

TattooMoney, rewolucja w branży tatuażu?

TattooMoney, rewolucja w branży tatuażu?

TattooMoney??? O co chodzi?

Już wyjaśniamy! O tuż, kilka dni temu miała miejsce, głośna premiera pierwszej "kryptowaluty" świata tatuażu. Token TAT2, bo o nim mowa, to pierwszy całkowicie cyfrowy środek płatniczy pozwalający rozliczać się z klientami w sposób natychmiastowy i bezgotówkowy. Bez względu na to, w jakim kraju aktualnie się znajdują, czy znajdują się po drugiej stronie świata, na konwencji czy na guest spocie. Brzmi nieźle? Cały świat zauważył potencjał jaki płynie z technologii blockchain to dlaczego branża tatuażu miałaby nie dołączyć do tej rewolucji?

Coś więcej?

TAT2 to kompleksowy projekt wspierający branżę tatuażu w cyfrowej rzeczywistości. Token TAT2 to cyfrowy, deflacyjny i multi-blockchainowy token, działający w sieci Etherum. Stworzony dla globalnego przemysłu tatuażu. Umożliwia gromadzenie i przekazywanie środków finansowych, płatności za usługi w studiach tatuażu oraz handel NFT na platformie NFTattoo. Dodatkowo posiadacze TAT2 będą mieli możliwość obstawiania, dodawania płynności na zdecentralizowanych giełdach kryptowalut lub uczestniczenia w Airdropach.

Kto za tym stoi?

Wśród patronów projektu TattooMoney można znależć takie osobistości, znane całej scenie tatuażu, jak Tofi, Doktore, Davee Blows, Tomasz Kołucki, Max Pniewski czy Jacek Gałan ale to tylko część całego międzynarodowego zespołu tworzącego TAT2. W projekt zaangażowani są znani na całym świecie, wybitni tatuażyści, eksperci od technologii blockchain i kryptowalut, a także utalentowani programiści oraz specjaliści od mediów społecznościowych.

A komu to potrzebne?

Stale rosnąca sieć użytkowników TattooMoney i bardzo szybkie publiczne przyjęcie rozwiązań kryptowalut i technologii blockchain sugeruje, że TattooMoney będzie w niedalekiej przyszłości głównym systemem księgowym dla świata tatuażu, a przynajmniej jego znaczną częścią.

Jakie korzyści płyną z TAT2?

Token TAT2, przede wszystkim, daje swoim użytkownikom, zarówno tatuatorom, jak i ich klientom, możliwość:

  • szybkiego i bezgotówkowego płacenia za tatuaż, w każdym miejscu na świecie, o każdej porze,
  • otrzymania zniżki na sesję u artystów biorących udział w projekcie,
  • skrócenia czasu oczekiwania na sesję u popularnych tatuatorów, wykonując przedpłatę tokenami TAT2,
  • otrzymania certyfikatu autentyczności tatuażu w postaci tokena NFT, którym będzie mógł handlować na platformie NFTattoo.

Ponad to, nieco bardziej zaawansowani użytkownicy będą mogli stakować token TAT2, czyli na nim zarabiać. W jaki sposób? Poprzez blokowania swoich środków na koncie, w postaci tokenów TAT2, na pewien okres czasu. Po tym czasie użytkownik otrzymuje nagrodę w postaci kolejnych tokenów TAT2. Posiadacze TAT2 będą również mogli zostać dostawcami płynności na zdecentralizowanych giełdach (DEX), w zamian otrzymując procent przeprowadzanych tam transakcji. To nie wszystko, dla najbardziej zaangażowanych użytkowników TattooMoney przewidziane są nagrody, oczywiście w postaci tokenów TAT2

Ile to kosztuje i gdzie to kupić?

Token TAT2 w sprzedaży publicznej jest dostępny w cenie 0,01 USD za 1 token. TAT2 można kupić tylko płacąc za niego Etherum, żadne inne waluty nie są akceptowane. Deponowanie jakichkolwiek innych tokenów spowoduje bezpowrotną utratę wszystkich wysłanych środków. Zakupu TAT2 dokonuje się przelewając ETH z portfela, np MetaMask, TrustWallet lub innego. Więcej potrzebnych informacji o kupnie tokenów TAT2 znajdziecie na stronie projektu TattooMoney. Dodamy tylko, że na tę chwilę zakończył się pierwszy etap publicznej sprzedaży tokena TAT2, sprzedane zostało 100% a następny etap już za parę godzin ale o tym też na stronie projektu.

Podsumowanie

Przed TattooMoney kształtuje się świetlana przyszłość a kto jeszcze nie wie czym są kryptowaluty, tokeny, blockchain, defi, dex, nft, koniecznie musi nadrobić zaległości. Coraz więcej branż, instytucji i firm dołącza do świata blockchain, więc lepiej nie pozostawać w tyle.

Oficjalna strona projektu TattooMoney - https://tattoomoney.io